Biuletyn nr 2/2022
Akademia Polskiej Siatkówki Biuletyn Informacyjny - Akademia Polskiej Siatkówki PZPS
Home APS Bilbioteka Nauczyciele Trenerzy Menedżerowie Zawodnicy Młodzież VIDEO Sklep
 

Posiadamy już ponad 1.500 zarejestrowanych użytkowników!

 
 

Każdego miesiąca nasze strony odwiedza od 3 do 4 tysięcy osób, generując od 20 do 25 tysięcy odsłon. Użytkownicy spędzając na portalu ok. 10 min, a 60% z nich stanowią powracający użytkownicy.

96% naszych użytkowników mieszka w Polsce - pozostałe 4% wchodzi na nasze strony z zagranicy (1,5% - Wielka Brytania, 0,9% - Niemcy, 0,6% - Włochy, 0,4% - Czechy, 0,3% - Austria; 0,3% - inni).

Każdego miesiąca do grona zalogowanych czytelników dołącza średnio 160 nowych - trenerów, instruktorów i nauczycieli wf.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
http://www.akademiasiatkowki.com.pl/b/oferta-reklamowa-2010/0

Przypominamy o konkursie APS!

Drodzy instruktorzy i trenerzy

Mając na względzie Wasze doświadczenie i nowatorskie podejście do wykorzystywania efektywnych technik treningu siatkarskiego, połączone z potrzebą wdrożenia tej wiedzy powstała inicjatywa zorganizowania konkursu Akademii Polskiej Siatkówki.

Czy zastanawialiście się nad kluczem do sukcesu brazylijskich drużyn siatkarskich? Czy nowoczesne metody treningu sportowego są wykorzystywane przez Gibę? Jak wiedza z zakresu metody treningu zagrywki, przyjęcia, bloku czy ataku wpływa na wyniki sportowe?

I w końcu czy stać Polskich siatkarzy na tak spektakularne sukcesy mając w zanadrzu Waszą wiedzę i doświadczenie? A może warto się nią podzielić w trosce o narodowe sukcesy na światowej arenie?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi TAK – to odpowiedzieliście sobie na pytanie czy warto poświęcić odrobinę swojego czasu i wziąć udział w konkursie. Osiągając przy tym możliwość wygrania wysokiej klasy notebooka firmy Lenovo.

Przypominamy, że termin nadsyłania prac konkursowych mija 31 maja br.

Wszystkim tym którzy nie przesłali jeszcze swojego opracowania życzymy wzmożonego natchnienia, sprawnego komputera lub pióra, wolnego czasu i sił twórczych. Notebook firmy Lenovo czeka. Nie zwlekaj - Ty też możesz wygrać!

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie
http://www.akademiasiatkowki.com.pl/b/konkurs-dla-trenerow/0

 

Spoistość zespołu sportowego

     
 
 

Pojęciu spoistości grupy nadawane jest różne znaczenie. Bywa ono rozumiane jako odporność na tendencje odśrodkowe, które mogłyby wywołać przerwanie działania zespołowego i zerwanie powiązań grupowych lub zestaw czynników, które powodują, że członkowie pozostają w grupie i ze sobą współpracują.

Odczuwana przez większość ludzi potrzeba przynależności grupowej i spójności jest przypuszczalnie potrzebą wrodzoną, chociaż nie zawsze w pełni uświadamianą. Ogólnie uznaje się, że optymalny, a więc najbardziej pożądany, poziom spoistości występuje w grupach małych. W dużych tworzą się mniejsze, bardziej zespolone grupy … Czytaj więcej »

 
   

Sondaż "Akademicki"

   
 
   

CZY JESTEŚ ZA IDEĄ NASZEJ AKADEMII? CZY MOŻE MASZ WĄTPLIWOŚCI ? KLIKNIJ W WŁAŚCIWĄ ODPOWIEDŹ, TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS WAŻNE!

FORUM: Przypominamy o tym, iż cały czas działa siatkarskie forum dla trenerów, zawodników, nauczycieli i menedżerów. Zachęcamy do dyskusji i wymiany doświadczeń.

 
 
 
 
  Jesteś zainteresowany współpracą z naszą Akademią? Napisz do nas  
  Masz uwagi odnośnie działania biuletynu - czekamy na e-maile: akademia@akdemiasiatkowki.com.pl