Akademia Polskiej Siatkówki

Biuletyn Informacyjny Akademia Polskiej Siatkówki

PZPS
Home APS Bilbioteka Nauczyciele Trenerzy Menedżerowie Zawodnicy Młodzież VIDEO Sklep
Video Wykład
Robert Bałuszyński
Preview

Akademia Polskiej Siatkówki ma przyjemność zaprezentować Państwu ostatnią część wykładu video Roberta Bałuszyńskiego pt. „Metodyka i doskonalenie zagrywki szybującej z wyskoku”. W poprzednich odcinkach poznaliście Państwo podstawy, znaczenie oraz metodykę nauczania zagrywki szybującej z wyskoku. W ostatniej części Robert Bałuszyński przedstawi w szczegółowy sposób zestaw ćwiczeń, które przydadzą się każdemu trenerowi oraz zawodnikowi siatkówki. Dzięki uprzejmości FIVB wykład video jest bogato ilustrowany materiałami filmowymi z największych imprez siatkarskich na świecie, podczas których kamera zarejestrowała zagrywkę przez znakomitszych graczy.  Materiał filmowy został wzbogacony także o grafiki obrazujące wybrane ćwiczenia w taki sposób aby ich zastosowanie było jak najbardziej przystępne.

Kliknij - Zobacz trzeci odcinek

Zapraszamy
Metodyka Metodyka
Facebook

Zapraszamy ponadto do odwiedzenia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook! Komunikaty o najnowszych informacjach, publikacjach oraz inicjatywach Akademii Polskiej Siatkówki w jednym miejscu. Jesteśmy obecni na Facebooku, aby być jeszcze bliżej Państwa!

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co sie dzieje się na portalu zapoznaj sie z naszym systemem powiadomień o nowych artykułach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową APS. Znajdziecie w niej Państwo szeroki wachlarz propozycji reklamowych jakie oferuje Akademia.

Jesteś zainteresowany współpracą z naszą Akademią? Napisz do nas.
Masz uwagi odnośnie działania biuletynu - czekamy na e-maile: akademia@akdemiasiatkowki.com.pl