Akademia Polskiej Siatkówki

Biuletyn Informacyjny Akademia Polskiej Siatkówki

PZPS
Home APS Bilbioteka Nauczyciele Trenerzy Menedżerowie Zawodnicy Młodzież VIDEO Sklep

Akademia Polskiej Siatkówki przedstawia przełomowy moment w procesie kształcenia polskich trenerów i instruktorów siatkówki. Polski Związek Piłki Siatkowej udostępnia do wykorzystania przez wszystkich zainteresowanych materiały pt. „Program kształcenia instruktorów sportu z piłki siatkowej” oraz „Program kształcenia na stopień trenera II klasy z piłki siatkowej”, których autorami jest zespół ekspertów Akademii Polskiej Siatkówki. Jest to pierwszy zunifikowany system wiedzy na bazie, którego będzie możliwe kształcenie instruktorów i trenerów w sposób usystematyzowany i przejrzysty. I co najważniejsze dostęp do niego jest nieodpłatny. O jego wysokiej zawartości merytorycznej niech świadczy fakt, że został uznany jako autorski Polskiego Związku Piłki Siatkowej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.  Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z Programami!

Kliknij i przejdź do materiałów

 

Zobacz także

Zobacz także

Zobacz takżeZapraszamy ponadto do lektury materiałów, które zostały przygotowane specjalnie na II Konferencję dla Trenerów PlusLigi, PlusLigi Kobiet i I Plus Ligi Kobiet i Mężczyzn, która odbyła się w zeszłym roku w Bydgoszczy. Wykłady prowadzili takie gwiazdy światowej siatkówki jak Bernardo Rezende, Silviano Prandi czy Daniel Castellani.

Przeczytaj cały artykuł

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, żeNa portalu Akademii Polskiej Siatkówki znajduje się słownik terminów siatkarskich? Aplikacja została przygotowana przez najlepszych specjalistów specjalnie dla Państwa! Gorąco zapraszamy do korzystania ze słownika!

Przejdź do aplikacji słownika

Akademia na Facebooku!

facebook

Zapraszamy ponadto do odwiedzenia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook! Komunikaty o najnowszych informacjach, publikacjach oraz inicjatywach Akademii Polskiej Siatkówki w jednym miejscu. Jesteśmy obecni na Facebooku, aby być jeszcze bliżej Państwa!

Przejdź do Facebooka »

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co sie dzieje się na portalu zapoznaj sie z naszym systemem powiadomień o nowych artykułach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową APS. Znajdziecie w niej Państwo szeroki wachlarz propozycji reklamowych jakie oferuje Akademia.

Jesteś zainteresowany współpracą z naszą Akademią? Napisz do nas.
Masz uwagi odnośnie działania biuletynu - czekamy na e-maile: akademia@akdemiasiatkowki.com.pl